Jesteśmy byłymi korpoludkami z wykształceniem dietetycznym, którzy opracowali dietę idealną. Sami tak jak Ty nie lubimy się pocić i średnio mamy czas na sport – bo wyrabiamy targety. Ponieważ jesteście „koledzy” dużymi niedowiarkami postanowiliśmy opowiedzieć Wam jak działa nasz produkt.

Według badań przeprowadzonych na grupach osób, ściśle przestrzegających zasad stosowania bardzo niskokalorycznej diety ketogenicznej, już w ciągu 7 dni można stracić nawet do 7 procent masy ciała. Jest to możliwe dzięki dwóm składnikom diety: proteinom serwatkowym oraz tłuszczom MCT. Ich niedawno odkryte współdziałanie powoduje szybką redukcję tkanki tłuszczowej, chroniąc jednoczesnej masę mięśniową. Badanie wykazały, że dieta o dziennej wartości energetycznej 500 kcal jest dalece skuteczniejsza od głodówki.

Wielotygodzniowe diety odchudzające są z reguły bardzo trudne do ukończenia, a jeśli już nawet się to udaje, to utracone kilogramy szybko wracają. Ponadto dietetycy układający programy żywieniowe nie zwykli informować swych podopiecznych o mechanizmie obronnym, uruchamianym przez organizm podczas stosowania diety o zmniejszonej kaloryczności, jakim jest jego instynktowne spowalnianie metabolizmu – zupełnie jak u zapadających w sen zimowy niedźwiedzi.

Opracowana niedawno w USA bardzo niskokaloryczna dieta ketogeniczna K-E przyspiesza wprawdzie metabolizm w wyniku przejścia organizmu w stan ketozy (organizm czerpie energię z rozkładu własnej tkanki tłuszczowej), jednakże jej stosowanie jest bardzo uciążliwe: pacjent musi nieprzerwanie przez 10 dni chodzić z podłączoną do nosa rurką, przez którą podawany mu jest pozbawiony smaku roztwór ekstraktów proteinowo-tłuszczowych, tłoczony pompką z umieszczonego w plecaku pojemnika. Koszt takiej diety to niebagatelne 1500 USD.

Odpowiednikiem amerykańskiej diety K-E, znanej w Europie pod nazwą „Diety tubowej”,jest opracowana niedawno przez nas niskokaloryczna dieta ketogeniczna KORPO NA ASAPIE za 220 PLN.

W diecie tej bezsmakowe ekstrakty zastąpiliśmy mieszankami w 100 procentach naturalnych wysokotłuszczowych składników roślinnych: miąższu kokosa i ziaren kakaowca oraz koncentratu protein serwatkowych WPC80, zmielonych kriogenicznie (w temperaturze -80°C) do postaci pudru. Z mieszanek tych przyrządza się doskonale przyswajalne koktajle, stanowiące kompletne dzienne menu (5 posiłków) o łącznej kaloryczności 523 kcal.
Już w 2-3 dniu stosowania diety KORPO NA ASAPIE organizm przechodzi w tzw. metaboliczny stan ketozy. Procesowi temu towarzyszy postępujący zanik uczucia głodu, co bardzo ułatwia ukończenie diety.

Bardzo niskokaloryczne diety ketogeniczne (VLCKD) mogą być stosowane cyklicznie co kilka miesięcy, ponieważ – oprócz skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej i oczyszczania organizmu z toksyn – wykazują także szereg istotnych właściwości terapeutycznych: m. in. bardzo energetyzują organizm, poprawiają krążenie krwi oraz regulują gospodarkę glukozowo-tłuszczową, niwelując insulino-oporność i obniżając wysoki poziom „złego” cholesterolu. Działają także bardzo korzystnie na funkcjonowanie systemu nerwowego i pracę mózgu.

KORPO NA ASAPIE przeznaczona jest w szczególności dla osób, które ze względu na brak czasu i ruchu chcą bezpiecznie i w krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów, a którym nie udaje się osiągnąć tego celu przy zastosowaniu konwencjonalnych metod, tj. diet pudełkowych, żywienia z atlasu diet lub według indywidualnych planów żywieniowych.

Także „koledzy” my opracowaliśmy, przetestowaliśmy, wyprodukowaliśmy – zrobiliśmy co mogliśmy. Teraz pora na was abyście to wykorzystali. 7 dni i 5 kilo mniej. Brzmi nieźle? Do dzieła. Powodzenia.

Więcej na: www.korpodietanaasapie.pl