Wystartuj już dziś. Zacznij od pobrania bezpłatnej aplikacji Endomondo Sports Tracker. W menu wybierz: „Rywalizacje” i wyszukaj hasło: „AVON Walk & Ride”. Uruchom aplikację i rób to zawsze, kiedy spacerujesz, maszerujesz, uprawiasz nordic walking, biegasz czy jeździsz na rowerze. Możesz również zaprosić do udziału w przedsięwzięciu swoich znajomych. Będziecie razem się dopingować, mierzyć w liczbie spalonych kalorii, chwalić osiągnięciami.

Nie to jest jednak najistotniejsze. Za dystans (2 miliony kilometrów), osiągnięty wspólnym wysiłkiem uczestników akcji, firma AVON dofinansuje 6 000 badań USG piersi podczas październikowej akcji „Gabinety z Różową Wstążką”.

Nie czekaj do października. Finał kampanii AVON kontra Rak Piersi już 10 czerwca, podczas Dnia Różowej Wstążki na warszawskich Bulwarach Wiślanych Jana Karskiego. A zatem: step by step, step by step… przełóż swoje kroki na realną pomoc.

Dołącz do miłośników różu

To już 20. edycja kampanii AVON, której celem jest uświadamianie Polek, że rak to nie wyrok, a jego wczesne wykrycie pozwala na pełne wyleczenie. Podczas finału, w Dniu Różowej Wstążki, który AVON organizuje w partnerstwie z organizacjami non-profit: Stowarzyszeniem „AmazonkiWarszawa-Centrum oraz Fundacją Rak’n’Roll – Wygraj życie, odbędzie się w Warszawie pełen atrakcji piknik rodzinny, łączący edukację z relaksem i podsumowujący akcję zbierania kilometrów.

Lud korporacyjny, zestresowany, zasiedziały, zaasapowany, z dobą wciąż za krótką i karierą pożerającą życie rodzinne, niechybnie winien się tam pojawić. Jest to bowiem dla niego wyjątkowa szansa, by pogodzić wszystko i interesy wszystkich, w ciągu zaledwie 4 godzin (14.00 – 18.00). Zważywszy na to, że nad wydarzeniem czuwać będą Dorota Wellman, Marcin Prokop i Filip Chajzer, założyć można z pewnością jedno – nudno nie będzie.

Choć to impreza na rzecz kobiet i głównie kobietom dedykowana, korporacyjni mężowie powinni tylko się cieszyć, mogąc zabrać na nią swoje małżonki. Te bowiem znajdą na niej dla siebie naprawdę wiele atrakcji.

W strefie zdrowia spotkają się z lekarzami z Medicover. Będą też mogły wykonać USG piersi oraz zasięgnąć porady wykwalifikowanych braffiterek z firmy Li PARIE Lingerie, które pomogą im wybrać idealny i piękny model biustonosza. Firma Braster z kolei przygotowała dla nich prezentację systemu domowej profilaktyki raka piersi, połączoną z nauką samobadania za pomocą innowacyjnego urządzenia medycznego. Nie zabraknie też profesjonalnych wizażystów AVON, oferujących bezpłatne wykonanie modnych makijaży i manikiuru, oraz doradzających dobór kosmetyków. W namiocie kulinarnym Zepter gotować będą Jola Słoma i Mirek Trymbulak, którzy podpowiedzą uczestnikom pikniku, jak przygotowywać posiłki smacznie i zdrowo. Zaś eksperci z firmy Sante i Studia Sante Uzdrowisko Miejskie przeprowadzą pomiary biowitalności i konsultacje terapeutyczne, a także degustację wybranych produktów. Z kolei w strefie gwiazd będzie można spotkać Małgorzatę Kożuchowską i Patricię Kazadi, ambasadorki marki, chętne do rozmowy i wspólnego zdjęcia. Spragnieni chill outu znajdą swoje miejsce na leżakach i różowej trawie lub na fotelach masujących z For Good Health, a poszukujący wrażeń w technologicznej strefie Samsung i wirtualnej rzeczywistości.

Różowy finał

Kulminacyjnym punktem tego sobotniego, czerwcowego wydarzenia, będzie ogłoszenie liczby zebranych kilometrów podczas rywalizacji „AVON Walk & Ride. Każdy kilometr ma znaczenie”. Tym samym rozstrzygnie się również liczba badań USG piersi, które AVON dofinansuje w październiku w ramach akcji „Gabinety z Różową Wstążką”.
Podczas wydarzenia będziemy walczyć o zwiększenie puli badań, biegając na bieżni i jeżdżąc na rowerach treningowych w strefie zbierania kilometrów firmy Kettler – zapowiadają organizatorzy akcji. – Uczestnicy zmierzą się również w wielkim Quizie Różowej Wstążki, a zwycięzcy otrzymają wspaniałe nagrody: pięć rowerów Electra, rower stacjonarny firmy Kettler, smartfon Samsung Galaxy S8 oraz karty członkowskie w klubach fitness sieci S4 – zachęcają.

Cel jest szczytny, pomóc łatwo i to jeszcze w zdrowy i przyjemny dla każdego z ochotników sposób. A zatem ludu Mordoru, powstań z fotela i do dzieła!