Biżuteria to najlepszy przyjaciel kobiety. Jest piękny, wierny i dopasowany do okazji 😉 Doskonale uzupełni każdą kreację. Doda blasku podczas wielkich wyjść, zachwyci klasyczną elegancją na co dzień. Jeśli więc jeszcze zastanawiacie się jaki prezent wybrać dla bliskiej osoby z okazji Dnia Kobiet – odpowiedź jest prosta – biżuterię!

Pierścionek, wisiorek, a może kolczyki… Tu wybór zależy już od indywidualnych upodobań osoby obdarowywanej oraz przeznaczenia takiej biżuterii. Niezmiennie ważne jest jednak, aby pochodziła ze sprawdzonego źródła. Mamy wówczas pewność wysokiej jakości kruszcu i kamieni szlachetnych. Jeśli dodatkowo wybierzemy produkt ręcznie wykonany, mamy gwarancję nietuzinkowego prezentu.

– Jako biżuteria na co dzień najlepiej sprawdzą się bransoletki oraz naszyjniki w złocie lub srebrze z kamieniami naturalnymi. Dobrym wyborem będą też delikatne kolczyki – mówi Anna Majsterek, główny projektant Domu Jubilerskiego A&A.

– Kupując biżuterię z myślą o większych wydarzeniach, możemy pokusić się na bardziej ekstrawaganckie rozwiązania – dodaje Anna Majsterek.

Mnogość pięknych wzorów i materiałów sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś, co trafi w gusta obdarowywanej osoby. Jest to podarunek ponadczasowy, który zawsze będzie przywoływał wspaniałe wspomnienia.