Lubisz aktywnie spędzać czas? A może jesteś kibicem Legii Warszawa, fanem Roberta Lewandowskiego, Łukasza Kubota lub Macieja Stuhra? W takim razie zapraszamy Cię na turniej charytatywny Warsaw Charity Cup!

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś tak to mamy dla Ciebie dobrą informację. 17 czerwca 2018 roku, tuż za Mordorem, w klubie Okęcie Tennis Club odbędzie się druga edycja Warsaw Charity Cup. Wydarzenie jest okazją do połączenia przyjemnego z pożytecznym, ponieważ fundusze zebrane tego dnia przeznaczone zostaną na organizację całorocznych zajęć sportowych dla dzieci z rodzin w trudnej sytuacji finansowej lub rodzinnej. „Większość z nas brała lub ciągle bierze udział w odpłatnych zajęciach sportowych. Zapisujemy na treningi własne dzieci, ponieważ w mniejszym lub większym stopniu wiemy, że ma to pozytywny wpływ na dziecko. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak ważny może być sport w walce z wykluczeniem społecznym czy przeciwdziałaniu patologiom społecznym.

Wierzymy, że poprzez sport możemy zmieniać świat dzieci na lepszy. Pokazujemy im wzorce do naśladowania oraz alternatywy dla spędzania godzin przed telewizorem. Tak powstały inicjatywy Warsaw Charity Cup oraz Mamo! Idę na boisko.” – Agnieszka Kossakowska , Koordynatorka Projektów. Do turnieju mogą zgłaszać się zarówno osoby prywatne jak i firmy. Company Challenge umożliwia zgłoszenie do dwóch reprezentacji firmowych składających się z 2-4 osób. Jednak nie trzeba grać aby pomagać! W ciągu dnia odbędzie się losowanie nagród wśród wszystkich gości, którzy wesprą inicjatywę symboliczną cegiełką.

Przeprowadzone zostaną także tzw. „Sportowe Aukcje”. Wśród nagród do wylicytowania znajdziecie: rakietę podpisaną przez Łukasza Kubota, oryginalną koszulkę Legii Warszawa z autografami zawodników i podwójne zaproszenie do sektora Silver, koszulkę Roberta Lewandowskiego z autografem, a także możliwość rozegrania godzinnego treningu lub sparingu z Maciejem Stuhrem.

To co? Widzimy się na korcie?

www.warsawcharitycup.pl