Czas płynie, a my wiecznie młodzi

Tak, gazecie Korpo Voice w nakładzie ogólnopolskim stuknął okrągły rok. O tym jak bardzo wam dziękujemy za to , że czytacie nas w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu rozpisywaliśmy się ostatnio.

Postanowiliśmy w ślad za słowami zaprosić was na urodzinowe piwko do Klubu Iskra na Polu Mokotowskim. Dzięki gościnności właścicieli Klubu Iskra ( Radka i Adriana, de facto uciekinierów z korpo) 7 czerwca mogliśmy cieszyć się słońcem na leżakach, popijając zacne trunki, a i ruszyć biodrem przy muzyce DL LEX. Znaleźli się też śmiałkowie, którzy skorzystali z basenu. Urodzinowe piwo Korpo Voice było pierwszą imprezą inaugurującą cykl czwartkowych wakacyjnych imprez pod nazwą ”After Hours”, których jesteśmy patronem i współorganizatorem. Wspólnie z Klubem Iskra zapraszamy was w każdy czwartek na reset po pracy.
Ps. Podpowiem też , że to idealne miejsce na” home office”. Sama przenoszę się do Iskry i w każdy czwartek będę tam pracowała pod chmurką. Zapraszam więc do biura na spotkania biznesowe!

Justyna Szawłowska
redaktor naczelna