Marzysz o własnym M w stylowym, unikatowym budynku tuż obok Twojej korpo? Lubisz loftowe wnętrza i panoramiczny widok z tarasu? Nowa Papiernia spełnia Twoje oczekiwania.

W samym centrum Wrocławia powstaje inwestycja, która może, a nawet powinna, Was zainteresować. Jej główne zalety to: lokalizacja, oryginalny charakter oraz różnorodna oferta. Skierujmy więc oczy w stronę Przedmieścia Oławskiego i przyjrzyjmy się Nowej Papierni spod adresu Kościuszki 142.

Do korpo rzut beretem

Natrętny budzik zrywa z łóżka, szybki prysznic… Rano każda minuta jest na wagę złota. Mieszkanie blisko pracy to wielka zaleta, prawda? Bo dojazd przez pół miasta w godzinach szczytu to udręka. Tymczasem Nowa Papiernia znajduje się ok. 1 km od dworca PKP. Do Sagittariusa można dojść w kwadrans. Niewiele dalej jest do innych biurowców: Aquariusa, Renomy i Dominikańskiego.
– Do Rynku są zaledwie dwa kilometry – mówi Ewa Skibińska, marketing manager Nowej Papierni. – Szybko można dojechać na Nowy Targ, gdzie powstaje potężny biurowiec. Z kolei do Grunwaldzkiego tramwajem dostaniemy się w kilkanaście minut.
Oprócz przystanków, tuż obok jest wypożyczalnia rowerów miejskich, która od nowego sezonu ma działać także zimą. Mamy także dobrą informację dla zmotoryzowanych korpoludków. Na osiedlu jest duży parking podziemny.

Ile pokoi sobie życzysz?

Jest też coś, czego brakuje innym inwestycjom w centrum. To połączenie historii z nowoczesnością, widoczne już na pierwszy rzut oka. Jeden z czerwonych budynków to była fabryka papieru z końca XIX w. Kiedyś produkowano tu teczki i bruliony. Dziś są tu m.in. wysokie na 4 m lofty z oryginalną cegłą i stropami Kleina. – Priorytetem było dla nas zachowanie charakteru budynków, a przy tym wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań – zaznacza Ewa Skibińska.
W historycznych budynkach o wysokim standardzie wykończenia powstało do tej pory 129 mieszkań z dostępem do zielonego dziedzińca. Nowa Papiernia to także dwa nowoczesne budynki w trakcie realizacji, w których znajdzie się łącznie 156 apartamentów i soft loftów od 30 do 95 mkw. Wszystkie z tarasami lub balkonami, z których rozciąga się panoramiczny widok na Wrocław. W budynkach C1 i C2 każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe.
– To wnętrza z duszą, w których znajdziemy wytchnienie po ciężkim dniu pracy, także na zielonych tarasach – mówi Ewa Skibińska. – Przemyślane układy pozwalają m.in. na wydzielenie sypialni z mieszkań typu studio i dają duże możliwości aranżacyjne. Wysokie mieszkania, do 3,1 m, cieszą się popularnością ze względu na ponadstandardową wysokość i industrialny klimat inwestycji. To także odpowiednie miejsce do prowadzenia biznesu.
Organizacji biura w domu sprzyja światłowodowy Internet. Nowoczesność osiedla doceniają nie tylko mieszkańcy z branży IT, ale także przedstawiciele wolnych zwodów – fotograficy czy architekci.
W październiku apartamenty 3-pokojowe można kupić w promocyjnej cenie. Ceny zaczynają się od 450 tys. zł za 60 mkw., a zniżki sięgają nawet 11 tys. zł. – Mieszkania w Nowej Papierni o jedyne lofty i apartamenty stylizowane loftami usytuowane w centrum Wrocławia – podsumowuje Ewa Skibińska. – Koniec budowy planowany jest na luty 2019 roku. Zapraszamy do obejrzenia apartamentu pokazowego i pierwszego etapu inwestycji – dodaje.

Nie mylić z Trójkątem

Zapomnijmy raz na zawsze o niechlubnej sławie Trójkąta Bermudzkiego. Ta część Wrocławia to teraz Przedmieście Oławskie, które tętni życiem towarzyskim i społecznym. Jego rewitalizacja jest jednym z podstawowych celów ratusza. Plany na najbliższe lata to m.in. zagospodarowanie podwórek, nabrzeża Oławy i stworzenie Cent Aktywności Lokalnej. Na rewitalizację miasto zarezerwowało 35 mln zł. Inwestycje takie jak Nowa Papiernia są znakomitym przykładem współpracy miasta i deweloperów w zakresie rozwoju tej części Wrocławia.
Lokalizacja, oryginalny charakter i bogata oferta mieszkań niewątpliwie czyni Nową Papiernią miejscem wartym uwagi przy zakupie mieszkania dla singla, rodziny, czy w charakterze inwestycyjnym.

MATERIAŁ PROMOCYJNY