Tak pędzimy, lecimy, gnamy … Dni nie wiadomo kiedy mijają.

Czasem coś zjemy, czasem pod koniec dnia orientujemy się, że ostatni posiłek był rano. Czasem musimy zrzucić trochę ciałka, bo się zasiedzieliśmy za biurkiem, a czasem po prostu zmienić nawyki żywieniowe, bo ile można jeść fast foody i hot dogi z Shella.
Niektórzy korzystanie z cateringu dietetycznego traktują jako czas ekstra dla siebie, bo przecież zamawiając miesięczną dietę, nie trzeba już odwiedzać tak często sklepów spożywczych, stać w kolejkach i przede wszystkim gotować.
Codziennie rano (wręcz jeszcze w nocy) w recepcjach biur pojawiają się oni – dostawcy i producenci z firm cateringowych. Każdy przy wejściu odbiera swoją paczuszkę i tym sposobem ma zagwarantowane wyżywienie na cały dzień z uwzględnieniem konieczności spędzenia w biurze nadgodzin. Ale czym te firmy się różnią, jaką dietę wybrać dla siebie, ile kalorii dostarczanych organizmowi jest optymalne dla nas?
Na wiele pytań musimy poznać odpowiedzi, zanim zdecydujemy się na wybór dostawcy. Poniżej wybraliśmy dla was kilka firm, które od lat zajmują się cateringiem dietetycznym i nieco przybliżą nam „ z czym się go je”.

REDAKCJA