Już ponad 20 lat są szczęśliwym małżeństwem, a ponieważ mają dobrą rękę do łączenia ze sobą ludzi, prowadzą Biuro Matrymonialne szczęśliwe.pl.

W Polsce żyje coraz więcej singli, coraz więcej rozwodników. Ludzie są zapracowani, w ciągłym biegu. Nawet jeśli nie chcą być sami, nie wiedzą jak znaleźć partnera. Czy wasze biuro może zaoferować im coś więcej niż portale randkowe?
Dorota i Jarosław Bukowscy: Kariera zawodowa, podróże, pasje – to wszystko może zastąpić związek, jednak na krótko. Jeśli większość dnia spędzamy w pracy, a nasze podstawowe towarzystwo stanowią znajomi z biura, trudno poznać kogoś spoza tego kręgu. Jednocześnie wszystko chcemy dostawać łatwo i szybko. Dlatego większość ludzi korzysta z portali randkowych. Gros naszych klientów, to właśnie byli użytkownicy takich stron. Trafiają do nas rozczarowani powierzchownością znajomości tam zawieranych, bo osoby, które zamieszczają na portalach randkowych swoje oferty, często nie są zainteresowane stworzeniem trwałego związku. Nasze biuro natomiast oferuje usługi towarzysko-matrymonialne, skupiając się na indywidualnych potrzebach klientów. Wykorzystujemy nowoczesne metody kojarzenia partnerów. Dla każdego opracowujemy indywidualną strategię. Klienci dostają od nas gotowe rozwiązanie czyli propozycję spotkań z osobami, które pasują do ich oczekiwań.

Jak można scharakteryzować współczesnego klienta biura matrymonialnego?Wbrew panującym stereotypom, to osoba wykształcona, pewna siebie, z ciekawymi pasjami, aktywna fizycznie, o miłej aparycji, osiągająca sukcesy w życiu zawodowym. Czymś co łączy wszystkich klientów jest samotność i potrzeba zmiany tego stanu. Obecnie klientami biur matrymonialnych – nie tylko w Polsce, ale i za granicą – zostają coraz młodsze osoby, w wieku 30-35 lat. Górnej granicy nie ma. W końcu każdy ma prawo do miłości, bez względu na wiek.

Jakie oczekiwania mają państwa klienci?
Dla jednych priorytetem jest wygląd np. wzrost, typ sylwetki. Dla innych ważniejsze są pasja, zainteresowania, wykształcenie, osiągnięcia zawodowe. Część osób poszukuje określonych cech osobowości, takich jak pewność siebie, poczucie humoru. W sumie jednak wszyscy szukają tego samego – partnerów, gotowych do stworzenia trwałego związku na dobre i na złe.

Co współcześnie najbardziej utrudnia ludziom znalezienie drugiej połówki i zbudowanie dobrego związku?
Najważniejsze z przyczyn to brak elastyczności, egoizm, lęk przed zobowiązaniami, obawa przed poniesieniem porażki. Dziś łatwiej jest powiedzieć, że oczekuje się przygody na jedną noc niż miłości na całe życie. Portale randkowe oferują duży wybór ofert, jednak bardzo łatwo można wpaść w pułapkę hurtowych ilości spotkań, towarzyskiego fast-food’u. Zaczynamy uzależniać się od patrzenia, przymierzania i odkładania na półkę – jak w sklepie. Trudno się zdecydować i zatrzymać na dłużej, bo może następna oferta jest jeszcze ciekawsza. Ale tak naprawdę szukamy bliskości, choć czasem sami przed sobą nie chcemy się do tego przyznać.

Jakie kroki powinny podjąć osoby, które chciałyby skorzystać z oferty państwa biura?
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z nami. Można także skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie: https://szczesliwe.pl. Z każdą osobą spotykamy się w naszym biurze lub w innym, dogodnym dla zainteresowanego miejscu. W czasie spotkania omawiamy i analizujemy indywidualne potrzeby i preferencje klienta. Poznajemy się nawzajem. Następnie wybieramy i omawiamy najwłaściwszą usługę – może to być usługa towarzysko-matrymonialna, coaching, konsultacje wizerunkowe, sesja fotograficzna. Wspólnie podejmujemy decyzję o współpracy.

Na co może liczyć ktoś, kto zdecyduje się na państwa usługi?
Potencjalni partnerzy powinni pasować do siebie intelektualnie, żyć na podobnym poziomie materialnym i kierować się podobnymi wartościami. Nasza praca polega właśnie na tym, by takie cechy rozpoznać i dobrać w pary ludzi, którzy najlepiej spełniają wzajemne oczekiwania. Pomagamy im lepiej poznać samych siebie, zweryfikować ich oczekiwania. Każdy z naszych klientów otrzymuje profil tego drugiego, który do niego pasuje. Ważne jest, żeby akceptacja nastąpiła z obu stron. Nie mamy katalogu osób ze zdjęciami, nie zamieszczamy ofert naszych klientów w Internecie. To my, dzięki znajomości każdego z naszych klientów i własnemu doświadczeniu, dobieramy ich w pary, na podstawie cech osobowości i preferencji.

Jak długo trwa taki proces? I czy jest kosztowny?
Wszystko zależy od zakresu usług wybranych przez daną osobę. Spotkanie konsultacyjne z nami trwa ok. 2 godzin. Klienci, którzy podpiszą umowę, współpracują z nami przeważnie od 6 do 12 miesięcy, czasem dłużej. Koszt ustalany jest indywidualnie. Zapewniamy jednak, że nasze ceny są bardzo konkurencyjne.
Jesteście skuteczni?
Na naszym koncie jest wiele szczęśliwych par. Choć nie dla wszystkich „przygoda” z biurem matrymonialnym kończy się znalezieniem tego jedynego czy tej jedynej. Jednak nawet jeśli to się nie uda, klienci przekazują nam wiele pozytywnych informacji zwrotnych. Doceniają nasz profesjonalizm, zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa, cieszą się z możliwości lepszego poznania siebie i z okazji do przejrzenia się w oczach innych ludzi.

Marta Nowak

Biuro Matrymonialne szczesliwe.pl
tel. 516-527-527
biuro@szczesliwe.pl
Na hasło „KorpoVoice” 10% zniżki