eco, bio, nature, love, harmony concept - woman cupped hands showing paper man family

Pracujesz w korporacji? Jesteś 30latkiem, który właśnie wspina się po szczeblach kariery zawodowej? Żyjesz dynamicznie, z dnia na dzień? Gratulujemy Ci. 

Nie planujesz jeszcze dziecka? Rozumiemy to! Ale czy wiesz, że części problemów z płodnością można uniknąć? I nie chodzi tu o to by decydować się na dziecko jeszcze na studiach.

Zbadaj płodność i świadomie wybierz swoją przyszłość. Działaj tak jak tego potrzebujesz!

AMH to wskaźnik płodności kobiety

Badanie hormonu anty-Mullerowskiego (AMH) to szybkie badanie z krwi określające poziom rezerwy jajnikowej kobiety, a także czasu potrzebnego do zapłodnienia.

Jak każda kobieta urodziłaś się z określoną rezerwą jajnikową, która podobnie jak poziom AMH najwyższa jest w okolicach 25rż. Następnie z roku na rok maleje, osiągając skrajne wartości w okolicach 39-45rż.

Jak większość dzisiejszych kobiet, najprawdopodobniej na pierwsze dziecko zdecydujesz się w okolicach 30-35rż. Czy wiesz, że często kobiety w wieku 32-33 lat mają poziom rezerwy jajnikowej tak niski, jak 45 letnie koleżanki? Czasu na upragnione dziecko jest mało, a staraniom towarzyszy strach i frustracja.

Dlatego też oznaczenie poziomu AMH powinno być rutynowym badaniem każdej kobiety, stanowiącym profilaktykę płodności!

Mając wiedzę o swojej płodności możesz świadomie planować macierzyństwo lub skorzystać z zabezpieczenia płodności. Masz wybór!

Badanie AMH kosztuje 150zł i w naszej placówce możesz je wykonać bez skierowania w dowolnym dniu cyklu.

Badanie nasienia określa płodność mężczyzny

Jesteś prawdziwym mężczyzną i jak każdy swoją płodność oceniasz po jakości współżycia? Nie tędy droga! Diagnostyka męskiej płodności polega na ocenie nasienia oraz badaniu mikroskopowym plemników.

Twoja płodność, jak każdego mężczyzny zależy od genetyki, stylu życia, odżywiania, wagi ciała oraz wieku. Nieraz drobne zmiany mogą znacząco wpłynąć na jakość nasienia, a właściwa diagnostyka pozwala określić ich kierunek.

W Salve Medica R Warszawa wykonujemy zarówno podstawowe badania, jak i rozszerzone, m.in. test na występowanie przeciwciał, badania „funkcjonalności” i dojrzałości plemników, czy też ocena pracy pęcherzyków nasiennych i oznaczenia poziomu testosteronu.

Zaciekawiony? W dzisiejszych czasach z przyczyn cywilizacyjnych coraz częściej mężczyźni mają problemy z płodnością, dlatego warto się zbadać i pozostawić sobie czas na działanie.

Koszt podstawowego badania nasienia wynosi 100 zł i powinno być wykonane po 3-5 dniowej abstynencji seksualnej.

Przyjdź i zbadaj się! Lecząc niepłodność, rozumiemy jak ważna jest PROFILAKTYKA PŁODNOŚCI!

Warszawa, Al. Wilanowska 365tel. +48 22 522 85 00 salvemedica.waw.pl