Projekt Lavazza Firma dojrzewał przez kilka lat, zanim podjęto działania zmierzające do wcielenia go w życie. Dlaczego tak długo? Nie dlatego, że powstawał we Włoszech

Lavazza Firma w założeniu miała być najlepszym rozwiązaniem kawowym do biur. Jak wszyscy wiemy, praca bez kawy nie ma racji bytu. Stąd specjaliści od marketingu pracujący dla każdego większego producenta kawy dwoją się i troją, aby ogólnie dostępny ekspres sprzedać jako ten idealny do biura. Przecież, co za różnica, w jakim celu go kupujesz…

Lavazza początkowo miała dwa wyjścia. Albo robić to, co inni (patrz wyżej), albo wycofać się z wyścigu i pozostać przy pewnym targecie (głównie gastronomia). Nie skorzystano ani z pierwszej, ani z drugiej opcji. Powstała idea. Nowy system. DLA FIRM, dla biznesu, dla pracowników, którzy spędzają godziny przed ekranami komputerów. Nie masowa, ogólnodostępna produkcja, ale coś specjalnego – Lavazza Firma.

Przeprowadzono dokładne badania rynku z naciskiem na oczekiwania osób pracujących w biurach. Gromadzenie i analiza danych zajęły miesiące, potem było już tylko lepiej. Produkcję ekspresów zlecono Szwajcarom – wyznacznik jakości i dbałości o każdy szczegół. Kompozycję mieszanek kawy Włochom – nikt nie zrobiłby tego lepiej niż technolodzy Lavazza. I tak, krok po kroku, powstał system Lavazza Firma. Wyjątkowy, funkcjonalny, innowacyjny i przede wszystkim, stworzony dla takich osób, jak Ty!

Książki nie ocenia się po okładce, ale…

…jak wiemy z doświadczenia, wystarczy ułamek sekundy, aby podświadomie ocenić czy coś nam się podoba czy nie. Pierwsze wrażenie ma ogromne znacznie. Ekspresy Lavazza Firma oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji, czyli parzenia kawy, w zamyśle projektantów mają być też dopełnieniem wystroju Twojego biura. Wyczucie stylu, elegancja oraz zgodność z najnowszymi trendami w dziedzinie designu zostały docenione przez jury konkursu if Design Award 2018. Ta prestiżowa nagroda w opinii międzynarodowej jest synonimem doskonałości projektowej. Czy musimy dodawać coś więcej?

Instrukcja obsługi w skrócie: „Naciskasz przycisk”

Ekspresy Lavazza Firma mają jedną wspólną cechę – pomimo iż zastosowano w nich najnowocześniejszą technologię, każdy jest w stanie przygotować idealną kawę. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk! Nie wierzysz? Oto instrukcja obsługi. Masz ochotę na espresso – naciskasz przycisk. Wolisz cappuccino – naciskasz przycisk. Chcesz wyczyścić ekspres – naciskasz przycisk. Itd. To wszystko. Oszczędzasz czas, energię i pieniądze.

Coś więcej niż włoskie espresso…

W ubiegłym wydaniu dużo pisaliśmy o zawartości kapsuł Lavazza Firma. W skrócie: prawdziwa kawa (nie proszek czy inne podejrzane substancje), pakowana tuż po zmieleniu ziaren, 100% świeżości, aromatu i smaku uwalnianych dopiero przy ekstrakcji w ekspresie. Co więcej? Unikalne mieszanki! Lavazza Firma łączy specjalnie wyselekcjonowane ziarna Arabica i Robusta z aromatycznymi nutami czekolady, miodu, kwiatów, suszonych owoców. Nie są to aromatyzowane sztucznie kawy. Tylko naturalnie wzbogacone mieszanki najwyższej jakości.

Lavazza Firma jest dla Ciebie!

Uwierz, że nie jesteś skazany na dożywotnie picie taniej, zwietrzałej kawy z supermarketu. Lavazza Firma pomimo opinii marki ekskluzywnej, jest dostępna dla Ciebie. Pomyśl, czy kawa jakości tej z kawiarni w naszej cenie to dużo? Najmniejszy pakiet zawierający ekspres, 72 porcje wybranych mieszanek espresso w miesiącu oraz bezpłatną dostawę i opiekę serwisową to koszt 99 zł/m-c. Nie znajdziesz takiej oferty u konkurencji.

Nie decyduj pochopnie, przekonaj się sam/a!

Zdajemy sobie sprawę, że do nowości w biurze podchodzisz ostrożnie. Rozumiemy Twój dystans i mamy propozycję. Zaproś nas do swojej firmy. Sam/a zobacz, jakie możliwości oferuje Lavazza Firma. Bez zobowiązań, umów wstępnych i innych kruczków. Zapraszamy na kawę. My jesteśmy pewni sukcesu tego rozwiązania. Aha! I jeszcze coś. Lubisz prezenty? Na zachętę mamy 100 upominków Lavazza dla pierwszych 100 osób, które zamówią prezentację oraz aromatyczne zestawy testowe. Jak święta, to święta.