Projekt FitBoxy obecny jest na rynku od niedawna, a już znalazł swoich zwolenników w kilkuset korporacjach na terenie największych miast w Polsce. Czemu zawdzięcza
swój sukces?

Na drodze ku zmianie nawyków żywieniowych ludzi
Pomysłodawcą FitBoxy jest polska marka FitFOOD – producent pełnowartościowych posiłków, charakteryzujących się wysoką gęstością odżywczą, niskim stopniem przetworzenia i wysoką zawartością białka. Ich produkcja odbywa się w Krakowie, a nad całym procesem – od receptury po przygotowanie – czuwa dietetyk. Misją marki jest zmiana nawyków żywieniowych ludzi oraz podniesienie ich poziomu wiedzy i świadomości na temat zdrowego odżywiania. Przy realizacji tej misji zrodził się pomysł stworzenia prostego systemu, zapewniającego zdrowe posiłki tam, gdzie spędzamy najwięcej czasu – w miejscu pracy. Tak właśnie powstał projekt FitBoxy.

Rozwiązanie na miarę potrzeb współczesnego pracownika
FitBoxy to lodówka, która podbija serca (i podniebienia) pracowników korporacji. Białe logo na zielonym tle widoczne jest w biurze z daleka, a gdy podejdziemy bliżej, nie sposób oderwać wzroku od znajdujących się w środku, kolorowych opakowań. FitBoxy wypełniona jest bowiem pełnowartościowymi, gotowymi do spożycia daniami lunch, zupami, deserami, sałatkami i śniadaniami. To jednak nie wszystko! W dolnej szufladzie znajdują się pyszne przekąski i smoothie. Bogata i wciąż rozwijająca się oferta sprawia, że nieważne o jakiej porze zdecydujesz się na przerwę – w FitBoxy zawsze znajdziesz coś dla siebie.
Idea, jaka przyświeca projektowi FitBoxy, to zmiana nawyków żywieniowych współczesnych pracowników. Zabiegani, nie mamy czasu dla siebie – często cierpi na tym nasza dieta. Nie zwracamy uwagi na to, co ląduje na talerzu – a jesteśmy tym, co jemy! Intensywne dni nie pozostawiają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków do pracy. Wszystko to sprawia, że podczas przerwy zdani jesteśmy na korzystanie z lokalnych sklepów lub punktów gastronomicznych. Nie zawsze można tam liczyć na produkty wysokiej jakości, naturalne, bez chemii – zdrowe, a równocześnie smaczne. A to właśnie oferuje FitBoxy – zapewnia pełnowartościowy, zbilansowany i gotowy obiad na miejscu, bez potrzeby wychodzenia z biura, bez kolejki… i w przystępnej cenie.

Wybierz, zapłać, odbierz i gotowe!
Warto zaznaczyć, że FitBoxy to nie tylko lodówka – to także darmowa aplikacja mobilna. Korzystając z niej sprawdzisz aktualne menu lodówki i skorzystasz z atrakcyjnych promocji i kodów rabatowych. Dzięki aplikacji FitBoxy zakupu dokonujesz nie odchodząc od biurka, a produkt możesz odebrać o dowolnej porze dnia! Nie chcesz korzystać z oferującej bonusy aplikacji? Możesz podejść do lodówki, wybrać posiłek na tablecie, a następnie zapłacić za niego BLIKiem lub poprzez PayPass. Obydwie formy zakupów – zarówno aplikacja jak i płatność przy lodówce – są proste i szybkie, a od biurka do pysznego obiadu dzieli Cię, dosłownie i w przenośni, tylko kilka kroków!

Korzyści nie tylko dla pracownika, ale i dla pracodawcy
FitBoxy to oszczędność czasu i kosztów – tych związanych z wyborem miejsca lunchu, oczekiwaniem na posiłek lub jego dostawę i drogą powrotną do biura. Co więcej, każde danie FitDOOD jest zbilansowane, dostarcza witamin i minerałów, zapewnia paliwo do podejmowania działań i zapobiega spadkom energii – a chęć do pracy wzrasta. To, co co jemy, przekłada się na nasze samopoczucie i wydajność. Mając w biurze FitBoxy zyskujesz zadowolonych i zmotywowanych pracowników!

FitBoxy dla Ciebie
Myślisz, że to ciekawe rozwiązanie, ale obawiasz się kosztów? Cóż, z pewnością skusi Cię fakt, że rozwiązanie to jest całkowicie bezpłatne i bezobsługowe. Od wstawienia lodówki, przez analizę zakupów w systemie monitorowania zamówień (trzecim elemencie projektu), po troskę o to, by w lodówce zawsze znajdowały się świeże produkty – wszystkim zajmuje się FitBoxy.

Wypełnij przestrzeń swojego biura
FitBoxy idealnie wpisuje się w dzisiejsze trendy oraz zapotrzebowanie pracowników i pracodawców. Jeśli chcesz by lodówka stanęła w Twoim biurze – nie czekaj z decyzją! Na stronie www.fitboxy.com dostępny jest krótki formularz zgłoszeniowy, po wypełnieniu którego otrzymasz szczegóły dotyczące oferty oraz odpowiedzi na Twoje pytania.
#FitBoxy