Na początku kwietnia pierwszych gości przyjął hotel Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów. To pierwszy hotel tej marki w Polsce. Zlokalizowany jest w sercu biznesowej części Warszawy, przy ul. Suwak 7b, w pobliżu wielu biurowców Mokotowa. Hotel swoją ofertę kieruje głównie do gości biznesowych, którzy szukają dobrego standardu, komfortowego pobytu i niezobowiązującej atmosfery. W swojej stylistyce stawia na ponadczasowy, klasyczny design, połączony z nowoczesnymi dodatkami i rozwiązaniami. Wnętrza zostały zaprojektowane w stylu modern vintage i nawiązują do osiągnięć czołowych projektantów dawnej Warszawy. 190 stylowo urządzonych pokoi zostało wyposażonych m.in. w wygodne łóżka Four Points by Sheraton Comfort Bed, 55-calowe telewizory z modułem Chromecast i aplikacjami typu Netflix i Youtube, szybki i bezpłatny dostęp do Internetu oraz nowoczesne udogodnienia typu mobile key i mobile check in.
W hotelu zaprojektowano pięć nowoczesnych sal konferencyjnych, które mogą pomieścić do 250 osób. Wszystkie mają dostęp do światła dziennego i są wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. Wyróżnikiem i atutem hotelu jest Restauracja & Bar Suwak 7, która oferuje szeroki wybór lokalnych piw kraftowych. To także świetna propozycja na spędzenie miłego wieczoru ze znajomymi w niezobowiązującej, luźnej atmosferze czy też możliwość przyjemnego przerywnika w czasie pracy – w ofercie przewidziano przystępne cenowo zestawy lunchowe.
Hotel położony jest w niewielkiej odległości od lotniska Warszawa Okęcie i głównych dróg wyjazdowych z miasta. Dogodna komunikacja łączy go również z oddalonym o kilka kilometrów centrum miasta i zaledwie kilka minut drogi do pobliskiej Galerii Mokotów.
Four Points by Sheraton to marka wchodząca w skład grupy Marriott International. Dzięki temu goście mają możliwość korzystania ze wszystkich programów i benefitów oferowanych przez sieć, w tym programów lojalnościowych. To także zobowiązanie ze strony hotelu do zapewnienia jakości i standardów sieci Marriott. Podstawową zasadą, którą kieruje się marka Four Points, jest zapewnienie niezobowiązującego komfortu z udogodnieniami, które sprawią że wszyscy goście poczują się tam świetnie. Na gości hotelu zawsze będzie czekać to, co najważniejsze w podróży: wygodne łóżko, świeża, pachnąca kawa, bezpłatny Internet i przyjazny personel, dzięki któremu będą mogli cieszyć się relaksującym pobytem.
Tylko teraz, z okazji otwarcia, hotel przygotował dla pierwszych gości atrakcyjne oferty pobytowe, z których warto skorzystać, aby samemu przekonać się i doświadczyć, czym jest marka Four Points.