Gracie w tenisa lub squasha? Może lubicie brać udział w akcjach charytatywnych? A co jeżeli powiemy Wam, że możecie połączyć wszystkie te elementy?

26 maja w warszawskim klubie Okęcie Tennis Club odbędzie się trzecia edycja Warsaw Charity Cup. W ramach wydarzenia rozegrane zostaną amatorskie turnieje tenisowe oraz squashowe. Rywalizacji przyświecać będzie jeden cel – pomoc dzieciom, które dorastają w warunkach trudnej sytuacji rodzinnej i finansowej.
Celem turnieju, wspieranego m.in. przez Krzysztofa Piątka, Bartosza Kurka, Andrzeja Wronę czy Agnieszkę Radwańską jest zbiórka pieniędzy na kontynuację, uruchomionego we wrześniu 2017 roku, programu „Mamo! Idę na boisko”. W ramach programu, dzieci z warszawskich rodzin, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej lub rodzinnej, mają możliwość uczęszczać na bezpłatne zajęcia sportowe przez cały rok szkolny. Podobnie jak w poprzednich edycjach, podczas turnieju zorganizowana zostanie strefa wypoczynkowa, strefa cateringowa Barilla oraz strefa zabaw i atrakcji dla dzieci. Organizatorzy, oprócz wręczenia statuetki „Złotego Darczyńcy Warsaw Charity Cup”, uwzględnili także w programie licytację i losowanie nagród przekazanych przez m.in gwiazdy świata sportu. Atrakcje przygotowują również wspierający Sponsorzy i Partnerzy m.in. Lexus Warszawa-Wola z akcją „STOP SMOG GO HYBRID” czy Taste Truck ze stacją live cooking przygotowany przez firmę Electrolux. Jak zapewniają organizatorzy, to pierwsze takie wydarzenie na stołecznej arenie, które łączy w sobie rywalizację na korcie z ideą niesienia pomocy poprzez sport.
Brzmi ciekawie? Już dziś zgłoś się do turnieju poprzez stronę
www.warsawcharitycup.pl lub odwiedź Okęcie Tennis Club 26 maja. Spędź miło niedzielny dzień i jednocześnie pomagaj innym.