6 czerwca Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie stanie się miejscem wyjątkowej i bardzo kompleksowej dyskusji o rozwoju Warmii i Mazur. Tego dnia, o godz. 9 rozpocznie się III Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości. Jak zawsze, uczestnicy Kongresu będą brać udział zarówno w panelach dyskusyjnych jak i w szkoleniach.

Tegoroczna edycja Kongresu Przyszłości jest poświęcona przede wszystkim ekologii, temu jak nowoczesność może iść w parze z dbałością o środowisko. Oczywiście nie tylko. Celem nadrzędnym Kongresu jest bowiem włączenie jak największej grupy ekspertów, samorządowców, a także zwykłych mieszkańców do dyskusji o tym, co należy zrobić, by na Warmii i Mazurach żyło się coraz lepiej.
Tematy paneli dyskusyjnych, które zostaną przeprowadzone w Sali Kongresowej Centrum Konferencyjno- Szkoleniowego UWM, są bardzo aktualne: „Przemysł w wydaniu 4.0 poprawi czy pogorszy pozycję pracownika i standardy pracy?”, „Współczesne wyzwanie: alternatywne źródła energii”, „Partnerstwo publiczno-prywatne – czy warto?”, „Przyszłość gospodarki odpadami w Polsce”, „Cyberbezpieczeństwo – wyzwanie przed każdym z nas!”. Gościem specjalnym tej części Kongresu będzie Szymon Hołownia, a całość poprowadzi Krzysztof Ibisz.
W ramach Kongresu Przyszłości odbędą się także szkolenia i warsztaty, które poprowadzą znani i uznani trenerzy: Beata Kapcewicz, Jakub Cyran, Artur Kurasiński, Kamil Kozieł. Będą mówić o improwizacji w biznesie, jak zaprojektować nowoczesną sprzedaż czy też jak z dobrego pomysłu zrobić świetny biznes.
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej– www.kongresprzyszlosci.pl