The cosmetologist for procedure of cleansing and moisturizing the skin, applying a sheet mask to the face of a young woman in beauty salon.Cosmetology and professional skin care.

Po urlopie wracamy zazwyczaj wypoczęci, zregenerowani, gotowi do podjęcia kolejnych wyzwań. Niestety nasza skóra nie odwzajemnia tego uczucia. Jest często podrażniona, przesuszona, a na jej powierzchni pojawiają się niechciane pamiątki w postaci przebarwień i zmarszczek.

Co możemy zrobić dla naszej skóry, wykorzystując na przykład przerwę na lunch? – podpowiada kosmetolog z Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej.

Po letnim, intensywnym okresie dla skóry, warto zastosować kilka zabiegów, które poprawią skutecznie jej kondycję.

Zabiegi Diego dalla Palma
To profesjonalna pielęgnacja gabinetowa, której bazą jest makrokompleks o wieloaktywnym, biorewitalizującym działaniu. Ukierunkowane zabiegi dermokosmetyczne koncentrują się m.in. na detoksykacji, stymulują odmładzanie komórek i pobudzają produkcję kolagenu oraz elastyny.
Wśród zabiegów Diego dalla Palma, warto zwrócić uwagę na zabieg oczyszczający z masażem, który dzięki kompleksowi CELL DETOXIUM stymuluje eliminowanie substancji toksycznych i regenerację. Sprawia, że skóra jest właściwie przygotowana do wchłaniania składników odżywczych. Kolejnym krokiem programu odnowy skóry po urlopie może być zabieg biorewitalizujący komórki ICONE TIME. Działa on intensywnie antystarzeniowo, zwalcza zmarszczki i utratę napięcia. Jego zadaniem jest regeneracja zmęczonej skóry i zwiększenie zdolności do jej odnawiania się. Opatentowane składniki aktywne wysokiej jakości korygują oznaki starzenia się i chronią skórę. Dla osób, które po urlopie walczą z nierównomiernym zabarwieniem skóry i ciemnymi plamami, dobrą rekomendacją będzie Zabieg Whiteligt, przywracający promienność twarzy i redukujący przebarwienia. Dzięki zastosowaniu w zabiegu dużej ilości witaminy C i witaminy PP, można efektywnie regulować procesy pigmentacji skóry oraz pomóc w tworzeniu równomiernej cery.
W pielęgnacji gabinetowej, której zadaniem jest skuteczna i szybka pomoc skórze z problemami, nie może zabraknąć zaawansowanych technologii, jakie wykorzystuje się na przykład wykonując zabieg Geneo w Klinice Młodości Blanki Pawłowskiej.

Geneo – totalna rewitalizacja skóry
To zabieg odmładzający, wykorzystujący technologię fali radiowej i ultradźwiękowej, składający się z trzech głównych etapów: złuszczania naskórka i dostarczenia skórze antyoksydantów, przebudowy kolagenu i ujędrnienia skóry falą radiową oraz wtłaczania do skóry substancji biologicznie czynnych falą ultradźwiękową.
Zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Rewitalizuje, odmładza i rozświetla skórę. Efekt wypoczętej skóry jest widoczny od razu po zabiegu. Geneo najlepiej wykonywać w serii 6 zabiegów 1 raz w tygodniu lub jako zabieg ,,przed wielkim wyjściem’’. Sprawdza się też bardzo dobrze jako zabieg realizowany w porze lunchu – mówi Karolina Dziadosz z Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej, mieszczącej się w warszawskim „Mordorze”.

BB Glow – więcej blasku i piękny koloryt
Rozświetlona, zdrowo wyglądająca skóra to marzenie wielu osób. Pomocny w uzyskaniu takiego efektu jest nowoczesny zabieg z dziedziny beauty – BB Glow. Został stworzony przede wszystkim z myślą o rozjaśnieniu i wygładzeniu kolorytu skóry oraz jej intensywnej rewitalizacji. Wykorzystuje się go także w walce z nieestetycznymi przebarwieniami, śladami po trądziku i z uciążliwymi piegami, czyli z bardzo powszechnymi problemami. Zabieg rozjaśnia przebarwienia posłoneczne, zapobiega powstawaniu kolejnych, działa przeciwzapalnie oraz skraca okres gojenia istniejących zmian zapalnych. Serum BB Glow zawiera również specjalne peptydy nazywane czynnikiem wzrostu EGF, które stymulują wzrost i podział komórek, wspomagając proces odmładzania skóry.
Okres po letnim urlopie i początek jesieni to dobry moment, aby zadbać o skórę szczególnie, gdy brakuje jej promiennego wyglądu i intensywnego odżywienia. Jeśli więc dostrzegamy u siebie problemy ze skórą w postaci przesuszenia, odwodnienia, przebarwień czy nowych zmarszczek – nie zwlekajmy i skontaktujmy się z kosmetologiem. Doświadczony specjalista wykona diagnozę skóry, zidentyfikuje kluczowe problemy i przygotuje indywidualnie dobrany program naprawczy. Skuteczna pielęgnacja gabinetowa z regularnie wykonywanymi zabiegami, wzmocniona odpowiednią pielęgnacją domową, przyniesie wymierne korzyści. Jeśli nie mamy czasu na wizyty u kosmetologa po pracy, możemy skorzystać z zabiegów lunchowych. Szybkie, nieinwazyjne zabiegi, przynoszą widoczne efekty, a co ważne zaraz po ich wykonaniu można powrócić do codziennych obowiązków.

Jeśli chcesz wykorzystać swoją przerwę na lunch, aby zrobić coś dobrego dla siebie – zapraszamy do Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej przy ul. Cybernetyki 4A/U3 w Warszawie.

Umawiając się na pierwszy zabieg Geneo w Klinice Młodości Blanki Pawłowskiej na hasło „Korpo Voice” do końca października br. otrzymasz 20 % rabatu od ceny zabiegu.

Serdecznie zapraszamy
Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej
Tel: 530 787 432
www.klinikamlodosci.com
# Redakcja