Pięć dni wypełnionych atrakcjami dla miłośników mody i aktualnych trendów, rabaty w najlepszych salonach w Galerii Mokotów, bezpłatne porady stylistyczne i urodowe. Spośród zapowiedzi tego, co wydarzy się na początku października w miejscu, które dobrze znamy, nas zainteresowały przede wszystkim…spotkania.

Szaleństwo zakupów rozpoczyna się już w piątek, 4 października. Nasz przepis na afterwork i udany start weekendu? W Galerii Mokotów w tym dniu czekać na Was będą strefy Beauty i Chillout, gdzie będziecie mogli skorzystać z porad specjalistów i pod ich okiem przygotować się na wieczorne wyjście. Piątkowe popołudnie umilą Wam także zdrowe koktajle i świetna muzyka!
Będzie też można skorzystać z bezpłatnych porad stylistów oraz poznać najnowsze trendy i propozycje z kolekcji na jesień i zimę. Po udanym rozpoczęciu weekendu, sobota w Galerii Mokotów upłynie pod znakiem inspirujących spotkań i dyskusji z najciekawszymi kobietami polskiej mody. Podczas paneli goście będą rozmawiać m.in. o tym, jak odnieść sukces w tej branży, czy i jak możemy zmienić modę.. zmieniając jednocześnie własne życie.
Podczas spotkań podjęte zostaną różne tematy, które łączy jedno – przekonanie o kobiecej sile! Wśród prelegentek będą m.in.: pomysłodawczyni projektu „Sexy zaczyna się w głowie” – Karolina Cwaniak – Stępniak, autorka książki „Kobiety Rakiety. My z Pokolenia X” – Justyna Moraczewska, autorka książki „Jak zostać Panią swojego czasu” – Ola Budzyńska, fotografka Marta Wojtal, stylistka Magda Janicka. Weekend zakończy pokaz mody, ale warto zaplanować odwiedziny w Galerii Mokotów w kolejne dni października. Dlaczego?

Od poniedziałku do środy będą odbywały się tu codzienne warsztaty kreatywne, poświęcone m.in. customizacji ubrań, kulinariom, zdrowiu i urodzie oraz instafotografii!
Więcej informacji na temat Szaleństwa Zakupów w Galerii Mokotów znajdziecie na stronie www.szalenstwozakupow.pl oraz www.galeriamokotow.pl.

# Redakcja