16 listopada w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym odbył się niecodzienny event. Ponad 40 osób mogło odebrać nagrodę wygraną w konkursie 4 Move. Co ważne – nie był to ekspres do kawy ani inna kolejna niepotrzebna rzecz. Nagrodą był „Trening z Mistrzem”. Wszyscy laureaci konkursu wraz ze swoimi rodzinami mogli pod okiem czterech polskich mistrzów lekkoatletyki odbyć prawdziwy mistrzowski trening. Nie zabrakło i nas tego popołudnia, bo cenimy bardzo firmy, których czynności promocyjne wykraczają poza schematy kupna kampanii w Internecie.

Chwalimy głośno marki, które sprawiły, że ponad 40 osób tego popołudnia ruszyło tyłki sprzed telewizorów i aktywnie spędziło czas. Rozmowa z czołówką światowych sportowców, do których należą bez wątpienia: Marcin Lewandowski, Konrad Bukowiecki, Justyna Święty Ersetic, Sofia Ennaoui dała wiele do myślenia o tym jak ciężką pracą i dążeniem do realizacji marzeń można wiele osiągnąć w życiu. Bierzmy, korpoludki, przykład z tych sportowców! Bierzmy się do roboty i osiągajmy sukces w dowolnej dziedzinie życia.

Redakcja dziękuje za wspaniałe popołudnie, a na wideorelację zapraszamy do KORPO TV. Raz jeszcze gratulacje dla 4Move za takie działania! Brawo Wy!

#Justyna Szawłowska