W 2020 roku Spartan Race zaprasza na dwa niezwykłe weekendy. Jeden z pierwszych i najbardziej rozwiniętych biegów przeszkodowych na świecie zorganizuje swoje wydarzenia w sobotę 9 maja w Czarna Góra Resort oraz 8-9 sierpnia w Białce Tatrzańskiej. Tylko teraz rejestracja w najniższych cenach.

Biegi dla każdego

W nowym sezonie na uczestników czekać będzie 5 biegów – zarówno dla początkujących, jak i dla poszukujących prawdziwego wyzwania. W obu lokalizacjach rozegrany zostanie Spartan Sprint (5 km, 20 przeszkód), który jest w zasięgu nawet osób nietrenujących. To dobra okazja, by rozpocząć przygodę z dyscypliną i pobiec w grupie znajomych, by dobrze spędzić czas.
Bardziej zaawansowani uczestnicy mogą wybrać Spartan Super (13 km, 25 przeszkód). Prawdziwe wyzwanie stanowić będzie Spartan Beast, czyli dystans półmaratonu i 30 przeszkód, który – tak jak Sprint – zostanie rozegrany dwukrotnie.
Na specjalnie przygotowanych torach w wyścigach Spartan Kids swoją przygodę mogą przeżyć także dzieci od 4 do 14 lat.

Spróbuj swoich sił!

Na trasie – oprócz pięknych, górskich widoków – na uczestników czekają takie przeszkody jak ścianki, małpie gaje czy worki do noszenia. Na niektórych z nich dozwolona jest pomoc innych uczestników, inne trzeba wykonać samemu. Jeśli nam się to nie uda, wystarczy zrobić 30 burpee (padnij-powstań), by ruszyć dalej. Spartan to nie tylko test fizyczny, ale przede wszystkim możliwość przełamania swoich barier.

Zdobądź Trifectę

Każdy, kto w przeciągu roku (liczonego od listopada do listopada, czyli pomiędzy Mistrzostwami Świata Spartan w Grecji) ukończy wszystkie 3 dystanse (Sprint, Super oraz Beast) zdobędzie tzw. Trifectę. Jest to specjalny medal, który powstaje z połączenia kawałków medali otrzymanych na mecie. Biegi można ukończyć w dowolnym z 40 krajów, w których odbywa się Spartan. O swoją Trifectę walczą też dzieci.

Zapisz się już teraz!

Zapisy na oba wydarzenia są już otwarte. Przez najbliższe tygodnie ceny utrzymają się na najniższym poziomie. Dla grup powyżej 4 oraz powyżej 15 osób dodatkowe zniżki.

Szczegóły na stronie www.spartanrace.pl