Redakcja Korpo Voice ma już najnowsze Zwierciadło, a ty?

Kupując  miesięcznik Zwierciadło wspierasz

Centrum Zdrowia Dziecka

Styczniowy numer już  w sprzedaży.

Pomagajmy razem !

 Z każdego sprzedanego egzemplarza styczniowego wydania miesięcznika Zwierciadło, wydawnictwo przeznaczy 1 zł na zakup pojazdu do transportu medycznego w tym: krwi, leków, narządów do przeszczepu i żywienia pozajelitowego dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Pomagać. Widzieć drugiego człowieka. Jego potrzeby, jego problemy. O tym, że pomagać warto, przypominamy sobie często pod koniec roku, ale są osoby, które robią to na co dzień. Tak jak nasze okładkowe bohaterki: Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska. Wspierają m.in. dzieciaki z Centrum Zdrowia Dziecka. Dlaczego to jest ważne w ich życiu? Jak pomaganie zmienia nas samych? Opowiadają o tym Alinie Gutek

Wszystkie nasze czytelniczki, które kupią „Zwierciadło”, automatycznie włączają się w pomoc dzieciakom – złotówka z każdego egzemplarza przeznaczona jest na zakup samochodu służącego do transportu medycznego w tym: krwi, leków, narządów do przeszczepu i żywienia pozajelitowego. To może ratować życie.

Wydanie styczniowe do kupienia z KALENDARZEM na 2020 rok Kacpra Kowalskiego,  laureata Word Press Photo. Kalendarz zawiera 12  fotografii natury z lotu ptaka.

 

 

Polecam,

Justyna Szawłowska

Redaktor Naczelna Korpo Voice