wellbeing

Konferencja Wellbeing w Praktyce to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego, kto planuje wdrożenie lub usprawnienie wellbeingu w swojej firmie. Na czym polega wellbeing i jak wprowadzić go do swojej organizacji? Na te pytania odpowiedzą goście specjalni i prelegenci, którzy znają temat od podszewki.

Czym jest wellbeing?

W dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego, wellbeing to dobrostan. Możemy, więc nazwać tak sytuację lub stan, w którym czujemy się komfortowo. W centrum jest zatem człowiek i jego potrzeby. Rozwijając tę definicję, możemy mówić o: realizacji potencjału, umiejętności radzenia sobie ze stresem i budowanie odporności psychicznej. To także radość i zadowolenie z życia i relacji, które budujemy z innymi.

Konferencja Wellbeing w Praktyce

Już 17. marca w Warszawie, odbędzie się największa konferencja wellbeingowa w Polsce. Całe wydarzenie zostało zaplanowane tak, by dostarczyć biznesowi dokładnie tego, czego najbardziej potrzebuje w tym momencie – wiedzy praktycznej. Nowoczesne organizacje skupiają się już nie tylko na budowaniu przewagi konkurencyjnej, ale także dbaniu o dobrostan psychiczny i fizyczny swoich pracowników. Osoby zarządzające zaczynają rozumieć, że to człowiek i jego potrzeby, są największą wartością dla firmy.

To właśnie wellbeing staje się jednym z największych wyzwań, z jakimi muszą zmierzyć się organizacje. Pracownicy powinni mieć możliwość realizowania w pełni swojego potencjału, ale możliwe jest to wyłącznie wtedy, gdy są zdrowi, mają dobre samopoczucie i odczuwają satysfakcję.

Wejdź też na stronę konferencji: www.wellbeinginstitute.com.pl/konferencja

Program konferencji

Całe wydarzenie składa się z 4 bloków wellbeingowych. Nie zabraknie tu wzorcowych case studies, inspiracji i dawki wiedzy wynikającej z lat doświadczenia gości specjalnych. W czasie panelów dyskusyjnych padną odpowiedzi na najbardziej nurtujące uczestników pytania, w tym „Jak skutecznie wdrażać wellbeing w organizacji?”. Networking pozwoli na chwilę odprężenia i swobodną wymianę zdań z obecnymi na miejscu ekspertami.

Dlaczego warto dołączyć do wydarzenia?

Udział w konferencji pozwoli być na bieżąco z najnowszymi trendami związanymi z rynkiem pracownika. Zaprezentowane będą najlepsze praktyki i bezcenna wiedza specjalistów. Będzie można nie tylko uczestniczyć w przygotowanych blokach wellbeingowych, ale także zadać pytania, rozwiać wątpliwości i wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami

W firmach, gdzie wdrożono wellbeing, gdzie ludzi obdarzono zaufaniem, pracują oni dużo bardziej efektywnie, z dużym zaangażowaniem. Przekłada się to oczywiście na efekty ekonomiczne firmy i właśnie o tym chciałbym z Państwem porozmawiać. Opowiedzieć o tym, że warto zarządzać ludźmi po ludzku – mówi Andrzej Jeznach, gość specjalny konferencji Wellbeing w Praktyce.

Prelegenci i goście na Konferencji Wellbeing w Praktyce

Pierwsze kroki zdecydowanie łatwiej stawia się wtedy, gdy ma się wsparcie doświadczonych praktyków. A tych nie zabraknie na konferencji! W gronie prelegentów oraz uczestników panelu dyskusyjnego znajdą się doświadczeni praktycy biznesu, liderzy i przedstawiciele organizacji. Swój udział potwierdzili m.in. Agata Pelc, Beata Kuler, Paweł Pałubiński, Anna Podlewska, Katarzyna Szeremeta, Sylwia Bliska oraz Anna Dziadkowiec.

To specjaliści, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z wdrażania wellbeingu, a także wnioskami odnośnie jego wpływu na dobrostan i zdrowie pracowników oraz rozwój organizacji. Różne charaktery, odmienne branże i rozmaite problemy, z jakimi się zetknęli czynią z nich zespół o niezwykle szerokich kompetencjach. Dzięki temu każdy z uczestników zaczerpnie inspiracji i rozwiązań, które najbardziej pasują do jego organizacji.

Goście zaproszeni na Wellbeing w Praktyce

Rangę wydarzenia podniosą goście specjalni, którzy wezmą udział w konferencji i aktywnie udzielą się w panelach dyskusyjnych. Zaprosiliśmy wielkie nazwiska ze świata biznesu, które poznały wellbeing i świadome przywództwo od podszewki, a teraz podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami.

JACEK SANTORSKI – jeden z najbardziej znanych polskich psychologów i psychoterapeutów. Autor, publicysta, przedsiębiorca, konsultant biznesu oraz wydawca. Od siedmiu lat prowadzi autorską Akademię Psychologii Przywództwa,  przy Szkole Biznesu PW.

BEATA KAPCEWICZ – doświadczony praktyk, która pomaga tworzyć firmy, zespoły i społeczności, z którymi osiąga się ponadprzeciętne rezultaty. Poprzez swoje działania udowadnia, że można „więcej”.

ANDRZEJ JEZNACH – jeden z bardzo niewielu polskich przedsiębiorców, który posiada długoletnie doświadczenia praktyczne w tzw. turkusowym, niehierarchicznym stylu zarządzania firmą, a także współpracy opartej na zaufaniu i partnerstwie.

PIOTR CIESZEWSKI – profesjonalny mówca, trener przywództwa, który w 2002 r. został najmłodszym dyrektorem oddziału w stu dwudziestoletniej historii jednej z największych korporacji budowlanych świata i zarządzał grupą 600 pracowników. Jest również zdobywcą Mount Everestu.

Kiedy i gdzie?

Konferencja odbędzie się 17.03.2020 w Airport Hotel Okęcie, w Warszawie (ul. Komitetu Obrony Robotników 24 – dawniej ul. 17 Stycznia).

Dokładny program i inne szczegóły znajdziesz na stronie: www.wellbeinginstitute.com.pl/konferencja