konferencja dimaq day

Zastanawiasz się, jak zacząć z marketingiem internetowym w Twoim biznesie? A może już zacząłeś, ale nie wiesz, czy robisz to dobrze? Przyjdź na DIMAQ DAY i poznaj najskuteczniejsze możliwości promocji online.

DIMAQ DAY – o co chodzi?

Na wydarzeniu DIMAQ DAY zostanie przedstawione kompleksowe podejście do tematu digital marketingu. Zobaczysz i poznasz najskuteczniejsze działania i możliwości promocji online dla Twojej firmy. Prelegenci, podczas dwunastu praktycznych wystąpień, opowiedzą uczestnikom: jak tworzyć kreatywny content w social mediach, jak planować skuteczne i efektywne kampanie digitalowe, ale również na czym polega programmatic i jak przeprowadzić automatyzację w SEM. Podsumowując – poznasz nowe trendy i  rozwiązania, które działają w praktyce.

Kiedy odbędzie się to wydarzenie?

Konferencja odbędzie się już na początku marca – w trzech miastach:

 • Katowicach (4 marca 2020 r.),
 • Wrocławiu (5 marca 2020 r.),
 • Poznaniu (6 marca 2020 r.).

Aby zgłębić tajniki marketingu internetowego, wystarczy wybrać dogodny dzień i lokalizację. Praktyczne wskazówki i inspiracji zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Program DIMAQ DAY

Podczas DIMAQ DAY praktycy z branży marketingowej wygłoszą ciekawe prelekcje. W każdym mieście zapraszamy na 12 inspirujących wykładów, z zakresu kluczowych obszarów digital marketingu, m. in.:

 • SEM,
 • content marketing,
 • analityka,
 • programmatic,
 • mobile marketing,
 • e-commerce.

Nie zabraknie także wielu case studies oraz obowiązujących i najważniejszych trendów, którymi żyje branża digital. Wszystko po to, aby pokazać Ci, jak skutecznie
zarządzać marketingowym budżetem. Ale DIMAQ DAY to nie tylko prelekcje! Po konferencji odbędą się warsztaty na których dowiesz się m.in. jak efektywnie prowadzić profil na Instagramie, jak szybko zbudować landingpage do generowania leadów, a także jak zarządzać panelem reklamowym na Facebooku.

Rejestracja – kto i gdzie moze zapisać się na DIMAQ DAY?

Rejestracja i aktualna agenda, znajdują się na stronie: https://day.dimaq.pl. Wystarczy więc wypełnić formularz rejestracyjny i wysłać go droga internetową.

Kog powinien przyjść na DIMAQ DAY? Organizatorzy szczególnie zapraszają:

 • osoby odpowiedzialne za działania marketingowe w firmach;
 • właścicieli i zarządzających firmami, którzy chcą się dowiedzieć, jak wdrożyć skuteczną strategię marketingową, wykorzystując kanały cyfrowe;
 • project managerów, analityków, pracowników działów zakupów, IT i HR, którzy są zaangażowani w procesy cyfryzacji;
 • osoby początkujące w e-marketingu oraz takie, które na co dzień nie zajmują się e-marketingiem, ale chcą/muszą się dowiedzieć na czym polega.

Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ. Oznacza to, że uczestnicząc w nim, posiadacze certyfikatu otrzymują punkty recertyfikacyjne i mogą skorzystać z dodatkowego rabatu na zakup biletu.

Nieco więcej o DIMAQ

DIMAQ to międzynarodowy standard kwalifikacji digital marketingowych, który powstał w 2015 roku. Pozwala zdefiniować niezbędny poziom wiedzy, a także kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu online. Dzięki temu możliwe jest porównywanie porównywanie wiedzy i jej ewaluacja.

Metodologia DIMAQ została opracowana przez ekspertów powołanych przez IAB
Polska pod nadzorem merytorycznym Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska. Standard posiada rekomendację IAB Europe i jest dostępny w 9 europejskich krajach: Polsce, Grecji, Słowacji, Słowenii, Serbii, Czarnogórze, Rumunii, Bośni i Hercegowinie oraz na Cyprze.

Certyfikat, zgodny z założeniami Europejskiej Ramy Kwalifikacji, dostępny jest na dwóch poziomach: Basic i Professional. Aby go uzyskać, należy zdać egzamin sprawdzający przekrojową wiedzę z 12 obszarów e-marketingu. Ze względu na dynamicznie rozwijającą się branżę, ważność certyfikatu jest ograniczona czasowo do 2 lat i podlega procedurze recertyfikacji.