Z ogromną radością zapraszamy Was do udziału w Biegu Firmowym, charytatywnej sztafecie biegowej dedykowanej pracownikom firm z całej Polski. Celem wydarzenia jest pomoc podopiecznym Fundacji Everest, na których leczenie i rehabilitacje przekazano dotychczas 859 180 zł. W tym roku wspólnie pomożemy 12 małym bohaterom.

Gdzie i kiedy odbędzie się Bieg Firmowy?

Podobnie, jak w latach ubiegłych, Bieg Firmowy odbędzie się we Wrocławiu i w Warszawie. We Wrocławiu pobiegniemy 16 maja na terenie Kompleksu Stadionu Olimpijskiego. Informujemy, że ponad 6 600 na 10 000 miejsc jest już zajętych, dlatego to najlepszy moment, aby zgłosić swoją drużynę. Podobnie, jak w roku ubiegłym, uczestnicy pobiegną w dwóch turach. Edycja warszawska odbędzie się 30 maja na terenie Centrum Olimpijskiego (Wybrzeże Gdyńskie 4). W przypadku Warszawy 3 000 biegaczy spotka się w jednej turze. Ideą biegu jest działalność charytatywna integrująca pracowników, a także promowanie aktywności fizycznej.

Po raz kolejny proponujemy 13 000 miejsc w Biegu Firmowym i niezmiennie nasi biegacze nas zaskakują. W 3 dni udało nam się wyprzedać pierwszą turę biegu we Wrocławiu, a liczba uczestników w każdym z miast ciągle rośnie. Cieszy nas tak duże zaangażowanie i zainteresowanie firm. Wierzymy, że przed nami niezapomniane i wyjątkowe edycje. – Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest

 

Jak zgłosić drużynę?

Aby zgłosić drużynę wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.biegfirmowy.pl/rejestracja oraz uiścić opłatę startową w wysokości 79 zł netto za osobę (395 zł netto za drużynę). Każdy członek pięcioosobowego zespołu będzie miał do pokonania 5 km. Mamy nadzieję, że spotkamy Was podczas wydarzenia.

Szczegółowe informacje nt. Biegu Firmowego znajdują się na stronie www (www.biegfirmowy.pl) oraz profilach: Facebook, LinkedIn oraz Instagram.

#całeżyciewbiegu