Tak wiemy, uciekanie od problemów nie brzmi dobrze. Jednak czasem kilka dni w oderwaniu od świata sprawi, że zwyczajnie nabierzemy dystansu do pewnych rzeczy. Jedne problemy rozwiążemy, inne same znikną z naszych głów, myśli wyhamują, świat zwolni. Tak działa głęboki relaks! Pamiętasz jeszcze, co to jest?

W ramach benefitów pracowniczych chcemy Wam, drodzy pracodawcy, dziś zarekomendować wyjazdy weekendowe do położonego w centralnej Polsce w Chlewiskach w hotelu MANOR HOUSE SPA.

Kiedy ostatnio pozwoliłeś sobie, drogi korpoludku, na odrobinę luksusu? Leniwe spacerowanie w grubym szlafroku frotte po hotelowym holu? Przemieszczanie się w cudnym błogostanie pomiędzy masażem, zabiegiem relaksacyjnym na twarz, seansem w saunie a koncertem gongów tybetańskich? Brzmi dobrze? Kiedy poświęciłeś czas i uwagę sobie, czyli, drogi korpoludku, sprawiłeś sobie przyjemność? Kiedy zostawiłeś dzieci u teściów i pobyłeś tylko z partnerem, a jeśli nie jesteś w związku, to kiedy widziałeś się ze swoim przyjacielem/przyjaciółką? Jest zabiegany tak samo jak Ty? Naprawdę?

Tak, znamy to. Zawsze jest coś ważniejszego. Praca, rodzina, życie, wydatki. Nie ma przestrzeni na relaks? I tu z pomocą powinien przyjść pracodawca. Pomyśleć o tym, czy właśnie obdarowanie pracownika voucherem do fantastycznego, jedynego i unikatowego miejsca, jakim jest MANOR HOUSE SPA, nie będzie skuteczniejsze niż 120 owocowych czwartków w ciągu roku. Gwarantuję, że będzie. Byliśmy w kompleksie hotelowym MANOR HOUSE SPA, przetestowaliśmy ten dokładnie i mówimy Wam – zatrzymanie świata na weekend ma wielką moc! MANOR HOUSE SPA magicznymi sposobami i swoimi pakietami pobytowymi nadzwyczaj skutecznie zatrzymuje ten zwariowany pęd codzienności już od momentu wkroczenia do jego wnętrz.

Manor House SPA w Chlewiskach to połączenie arystokratycznych tradycji z luksusem współczesnego wypoczynku. Obiekt składa się
z Pałacu Odrowążów (ta część hotelu to obiekt *****), którego powstanie datuje się na XII wiek, oraz budynku stajni dworskich z XIX wieku w stylu prowansalskim i Term Zamkowych (ta część ma ****), w których mieści się też strefa SPA z bezchlorowym basenem, Łaźniami Rzymskimi i Gabinetami Bioodnowy.

Zresztą i tak nie opiszę, jak tu pachnie, jakie dźwięki pieszczą tu od rana umysł i ciało, czy jak smakuje tutejsza nalewka z kawałkiem domowego ciasta przy kominku. Rety, nawet pisząc to, zrobiło mi się dobrze na samo wspomnienie mojego pobytu! Polecam spacer po ogrodzie, o którym wspominałam. Ogród? Właściwie to cały park ze starymi ogromnymi drzewami, który robi wrażenie o każdej porze roku. Spacer jest idealny do rozmów i nabrania sił. W parku co jakiś czas natrafimy na atrakcje takie jak energetyczny labirynt czy Kamienny Krąg Mocy, które może jeszcze 5 lat temu wyśmiałabym. Dziś korzystam i śmiem twierdzić, że coś w tym jest.
Pakiety Manor House SPA stworzono dla pełnej satysfakcji w każdej minucie pobytu. Gwarantuję Ci, że przez weekend poczujesz się jak książę/księżniczka. I nie ma w tym nic złego. Mamy prawo się tak poczuć. Zostawić w tle wszystko, być „tu i teraz”. Wszystko to czeka na Ciebie w wyjątkowym kompleksie hotelowym MANOR HOUSE SPA niecałe dwie godziny jazdy ze stolicy. I tak, to jest materiał promocyjny, jednak już na tyle mnie znasz, że nie polecałabym Ci czegoś, co nie jest warte polecenia. Widząc, jak żyjemy, mając okazję być w tym miejscu, naprawdę je polecam.
Także, korpoludku, nie czekaj i albo sam sobie zaserwuj taki pobyt raz na jakiś czas (tak warto wydać te ciężko zapracowane pieniądze w korpo), albo migusiem biegnij do HR lub przełożonego podsunąć mu ten pomysł!

Dla przyśpieszenia Twoich działań kilka zdjęć z naszego pobytu ku większej motywacji do aktywnego dialogu z pracodawcą na temat benefitów w Twojej firmie.

#Justyna Szawłowska
Redaktor Naczelna KORPO VOICE
Matka, partnerka, córka, zapracowana kobieta 🙂

Zapytania biznesowe prosimy kierować na:
tel.: Recepcja 48 628 70 61,
tel.: Karolina – 513 057 264
mail: konferencje@manorhouse.pl