„Wydawnictwo Zwierciadło” przekazuje szpitalom zakaźnym i placówkom medycznym 10 000 kremów do pielęgnacji rąk. Pomoc zostanie zrealizowana przy udziale Ministerstwa Zdrowia, które ma najlepsze rozeznanie w zakresie potrzeb szpitali zakaźnych i  pracującego w nich personelu medycznego.

 

Z uwagą i głęboką troską obserwujemy ogromną walkę którą podejmują lekarze oraz cały personel medyczny w walce z epidemią koronawirusa w naszym kraju. Pragniemy również  włączyć się  w pomoc służbie zdrowie w tym trudnym czasie.

Wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi – polskimi producentami kosmetyków Sylveco, Floslek, beBio postanowiliśmy przekazać na potrzeby całego personelu medycznego zatrudnionego szpitalach zakaźnych 10.000 kremów ochronnych do rąk. Wiemy, że zachowując najwyższe standardy medyczne cały personel musi często odkażać dłonie środkami dezynfekcyjnymi a kremy te mogą złagodzić dolegliwości z tym związane tj. mocne wysuszenie, zaczerwienienia i ranienie skóry..

Życzymy wszystkim pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia, czytelniczkom i całemu personelu medycznemu wytrwałości i sił w niełatwej walce z epidemią.

 

KONTAKT: Wydawnictwo Zwierciadło – Promocja, Justyna Ogłozińska j.oglozinska@grupazwierciadlo.pl, Tel:602470502