Dołącz do tysięcy firmowych biegaczy, którzy poprzez integrację i wspólną aktywność pomagają dzieciom w walce o zdrowie. Już 29 sierpnia 2020 r., na terenie całej Polski, 14 edycja Biegu Firmowego.

Więcej o podopiecznych znajdziesz na: biegfirmowy.pl/o-biegu/podopieczni/

 

Fundacja Everest organizuje Bieg Firmowy od 2013 r. we Wrocławiu i w Warszawie

Dotychczas, wspólnie z ponad tysiącem firm, pomogliśmy już 27 podopiecznym Fundacji Everest, przekazując na ich leczenie i rehabilitację aż 859 180 zł. W tym roku proponujemy wyjątkową formułę na wyjątkowe czasy. Zachęcamy firmy z całej Polski do podjęcia aktywności i wyzwania. Przebiegnijmy tysiące kilometrów i pomóżmy najbardziej potrzebującym.” – zachęca do udziału Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz gwarancję organizacji wydarzenia w warunkach skrajnej niepewności, organizatorzy dostarczają wyjątkowe rozwiązanie.

Firmy, jak każdego roku, mogą pobiec i pomóc, tym razem w formie dobrze przemyślanej, wirtualnej sztafety biegowej. Podczas tegorocznej edycji każdy zawodnik z pięcioosobowej drużyny pokona dystans 5 km o dowolnie wybranej porze (godzina pomiędzy 00:00 a 23:59). O wyniku zadecyduje łączny czas wszystkich członków drużyny, mierzony przez dedykowaną aplikację mobilną. Nowa formuła pozwala na wzięcie udziału w biegu nie tylko firm z Wrocławia i Warszawy, ale również z całej Polski.

 

“Od prawie dwóch dekad wspieramy Polaków w prowadzeniu zdrowego i aktywnego życia, dlatego – już po raz kolejny – zostaliśmy partnerem strategicznym Biegu Firmowego w Warszawie. Cieszymy się, że poprzez wspólną zabawę i aktywność fizyczną, a także sportową rywalizację, możemy wspierać podopiecznych Biegu Firmowego, jednocześnie promując aktywność fizyczną wśród pracowników firm w całym kraju. Cieszymy się także, że mimo pandemii odbędzie się kolejna edycja Biegu Firmowego i uczestnicy, w tym silna reprezentacja z naszej firmy, dadzą z siebie wszystko.” – wyjaśnia Adam Radzki, członek Zarządu Benefit Systems.

Przedstawiamy Bieg Firmowy: Remote Edition.


Organizator: Fundacja Everest

Realizator: Grupa Eventowa Compani

Sponsorzy: 3M, Credit Suisse, Multisport, ZF, Pyszne.pl

Partner Strategiczny: Deviniti

 

Już dziś zapisz swoją drużynę na: biegfirmowy.pl/rejestracja/

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych Biegu Firmowego na których udostępniane są najważniejsze informacje dotyczące tegorocznej edycji.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/210484366651834/

Fanpage: www.facebook.com/BiegFirmowy/
Instagram: instagram.com/biegfirmowy/

LinkedIn: linkedin.com/company/biegfirmowy/

 

#całeżyciewbiegu #remoteedition