“W momencie ogłoszenia w Polsce stanu pandemii, byliśmy gotowi – w ciągu miesiąca zorganizowaliśmy kolejną edycję E-sportowej Ligi Firmowej, wychodząc naprzeciw niepewnej atmosferze oraz intensywnemu lockdown’owi. Tym samym mamy za sobą już dwie edycje projektu, w którym ponad 600 pracowników z niemal 60 firm rozegrało łącznie 248 e-sportowych meczów” – mówi jeden z Organizatorów (art.:https://compani.pl/2020/09/15/e-sportowa-liga-firmowa/)

Przed Wami kolejna, już III edycja E-Sportowej Ligi Firmowej i największy w Polsce turniej e-sportowy dla firm. Blisko 100 firm weźmie udział w turnieju CS: GO (40 drużyn) oraz turnieju FIFA (64 drużyny).

System rozgrywek

 

Turniej CS: GO:

  • START ROZGRYWEK → 10.2020 r.
  • FAZA PLAY OFF I FINAŁY → 11-11.12.2020 r.

 

Turniej FIFA:

  • ZAPISY → trwają do 20.11.2020 r. godz. 16:59
  • FAZA GRUPOWA → 07-17.12.2020 r.
  • Od 11.01.2021 rusza faza PLAY OFF I FINAŁY

 

Sprawdź, co o ELF mówią uczestnicy na: https://ligafirmowa.pl/ i www.facebook.com/esportowaligafirmowa oraz obserwuj nas na: https://www.linkedin.com/company/esportowa-liga-firmowa/

 

ELF, czyli E-sportowa Liga Firmowa to cykl rozgrywek e-sportowych przeznaczony dla reprezentantów firm z całego kraju. Skupiający dziesiątki marek projekt promuje innowacyjny teambuilding. Drużyny współpracują, rywalizując w profesjonalnym turnieju w Counter Strike: Global Offensive oraz turnieju FIFA o miano najlepszego zespołu firmowego w Polsce! Udział w E-sportowej Lidze Firmowej to szansa na zaprezentowanie marki jako nowoczesnego pracodawcy, idealna okazja do integracji pracowników, ale również okazja do wsparcia charytatywnej idei, jaką jest pomoc podopiecznemu Fundacji Everest.

 

Zapisz się już teraz na turniej FIFA: https://ligafirmowa.pl/zapisz-sie/
Zapraszamy do kontaktu: biuro@ligafirmowa.pl

MAY THE ELF BE WITH YOU

#ELF #CSGO #FIFA

#JustPlayIT