Masz ochotę przeżyć przygodę, której nie zapomnisz do końca życia? Chcesz się w końcu odważyć zrobić coś szalonego i niesamowitego? A może do tego jesteś pozytywnie zakręconą osobą, która chce się tą energią dzielić z innymi? Idealnie trafiłeś – właśnie ruszamy z IV już edycją #Chcę ToPrzeżyć! Deal wygląda tak, że my dajemy Ci możliwość testowania przeróżnych atrakcji i spełniania marzeń zupełnie za darmo. Jak to możliwe? Już tłumaczymy.

Na czym polega #ChcęToPrzeżyć?

Jako Katalog Marzeń spełniamy marzenia zawodowo i jesteśmy pewni, że to dodaje skrzydeł i napędza pozytywną energią. Kierujemy się zasadą być, a nie mieć i jesteśmy zdania, że najważniejsze są emocje i wspomnienia, a nie rzeczy! Dlatego powstał pomysł na zorganizowanie akcji dla podobnie myślących Marzycieli, dla których liczą się przede wszystkim przeżycia i kreatywnie spędzony czas. #ChcęToPrzeżyć odbędzie się już po raz czwarty, a zgłoszenia do poprzednich edycji przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! To jeszcze bardziej upewniło nas w tym, jak wiele osób zamiast mieć, woli to przeżyć!

Jak zostać testerem marzeń w #ChcęToPrzeżyć?

Jak już wspominaliśmy – akcja polega na tym, że wybranym Testerom Marzeń umożliwiamy realizację voucherów zupełnie za darmo. Zgłoszenie się jest bardzo proste, wystarczy wejść na stronę https://katalogmarzen.pl/chcetoprzezyc/  i wpisać swój adres e-mail, a następnie postępować zgodnie z zaleceniami. Pokaż nam jaki jesteś – pochwal się swoimi mediami społecznościowymi, a my wpadniemy żeby zobaczyć, czy zarażasz pozytywną energią i jesteś dobrym kandydatem na Testera Marzeń. Ostatni i najważniejszy punkt rejestracji to przekonanie nas, dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Testerem Marzeń. Wspomnieliśmy już, że uwielbiamy nieszablonowe i kreatywne podejście? Zaskocz nas, a miejsce w I etapie jest Twoje! Ważna informacja – osoby przystępujące do rejestracji muszą mieć ukończone 18 lat.😊

Przebieg akcji #ChcęToPrzeżyć

Swoje kreatywne zgłoszenie należy wysłać do 16 kwietnia. W akcji bierze udział aż 7 miast – Warszawa, Trójmiasto, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań i Aglomeracja Śląska. Oznacza to, że osoby, które się zgłoszą, a następnie zostaną wybrane do kolejnych etapów, będą mogły realizować wybrane atrakcje w tych właśnie miastach. Harmonogram akcji prezentuje się następująco:

1.03-16.04 – zbieranie zgłoszeń
1.05-13.06 – I etap
21.06 – 25.07 – II etap
2.08-5.09 – III etap
wrzesień 2021 – wielki finał

 

Do I etapu wybierzemy aż 700 szczęśliwców, którzy zostaną testerami marzeń! I już wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa – testerzy będą mieli do wyboru jedną z wielu atrakcji, w tym m.in. gokarty, dream jump czy paint ball laserowy dla dwojga! Brzmi ekscytująco? Z każdym kolejnym etapem rozmiar atrakcji będzie rósł, a Ty będziesz miał okazję spełniać kolejne marzenia. W finale na wybrańców czeka skok ze spadochronem, lot balonem lub pojedynek szybkich aut! Tylko… jak trafić do kolejnych etapów? Podczas każdej realizacji, poprosimy testerów o ich barwne i pełne emocji relacje w mediach społecznościowych. Uczestnicy, których relacje najbardziej wyróżnią się na tle innych, dostaną się do kolejnego etapu. Sami widzicie, że jest o co walczyć!

Dzika karta – wejście do finału #ChcęToPrzeżyć na starcie

Wracając na chwilę do tematu kreatywnych zgłoszeń, dlaczego jest to takie ważne? Otóż z tym roku, w IV edycji #ChcęToPrzeżyć mamy aż dwie dzikie karty! Oznacza to, że dwie osoby już na starcie będą miały zapewnione miejsce w finale, ale także w każdym z etapów. Wystarczy tylko, albo aż, niezwykle nas zaskoczyć na etapie zgłoszeń – wszystkie chwyty dozwolone. 😊 A w finale jest o co walczyć! Tak, przede wszystkim o realizację szalonych atrakcji, które są zapewnione na tym etapie, ale też o nagrody. Tester Marzeń, który stanie na I miejscu na podium otrzyma roczny abonament na spełnianie marzeń o wartości 2 400 zł! Zwycięzcy drugiego oraz trzeciego miejsca nie zostaną pokrzywdzeni – II miejsce to półroczny abonament na spełnianie marzeń o wartości 1 200 zł, a III miejsce – kwartalny abonament na spełnianie marzeń o wartości 600 zł.

Jak #ChcęToPrzeżyć wspominają testerzy marzeń z poprzednich edycji?

Mamy nadzieję, że już się przekonałeś, że warto wziąć udział w akcji #ChcęToPrzeżyć. Jednak jeśli nadal się wahasz, co przekona bardziej, jak nie opinie Testerów poprzednich edycji? Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że podczas trzech poprzednich edycji, zbudowaliśmy wspaniałe relacje z jej uczestnikami i do dnia dzisiejszego utrzymujemy kontakt.

Nikolina Jaworska, zwyciężczyni III edycji #ChcęToPrzeżyć, swoją przygodę wspomina tak: ,, Zgłaszając się do akcji Chcę to Przeżyć, nie miałam wielkich oczekiwań. Po prostu marzyłam, by spełnić choć jedno marzenie. Z jednego zrobiły się trzy — strzelanie, lot Cessną oraz lot balonem. A teraz dzięki wygranej mam możliwość spełnić kolejne 12! :-)) Jedno już zrealizowałam, relaksując się w kapsule floatingowej w towarzystwie Narzeczonego.”

Uczestniczka i zwyciężczyni I edycji, Aga Biernacka, przeżycia w #ChcęToPrzeżyć opisuje tak:   „Właśnie ta akcja uświadomiła mi, jak wiele tracę odkładając marzenia na później. Na wieczne jutro. Tłumacząc „nie mam kasy”, „nie mam czasu”, „nie mam odwagi”. Czasu i kasy nigdy nie będzie wystarczająco. Po prostu zacznij DZIAŁAĆ! Nie czekaj na zbieg okoliczności, tak jak ja. Mi się udało. Miałam ogromne szczęście. Teraz sama wyznaczam sobie cele i dążę do nich. Wszystko, co robię teraz ma jakiś cel i sprowadza się ku jednemu – SPEŁNIANIU MARZEŃ”.

Daj się poznać podczas #ChcęToPrzeżyć!

Zależy nam na poznaniu Ciebie i Twoich marzeń! Chcemy, byś wspólnie z innymi testerami dzielił się swoimi emocjami, energią i pozytywnym podejściem! Tak jak w poprzednich edycjach, tak również w tej edycji #ChcęToPrzeżyć, planujemy organizację eventów integracyjnych, podczas których będziesz miał okazję poznać zarówno innych uczestników, jak też nas. Mamy nadzieję, że ta akcja będzie dla Ciebie przygodą, którą będziesz wspominać z szeroookim uśmiechem na twarzy!

To jak, wiesz już co masz zrobić? Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie i kto wie… być może to Ty zostaniesz zwycięzcą IV edycji #ChcęToPrzeżyć?